ASPEN  Jest 5 produktów.

Nowy
Na magaznie
Silent+ MINI ORANGE FP2212  POMPKA SROPLIN  Pompka Mini Orange przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW, gdzie nie sprawdzą się dedykowane rozwiązania. Uniwersalne wykonanie oraz załączony zestaw instalacyjny zapewniają dużą elastyczność zastosowania.
259,35 zł
Nowy
Na magaznie
Silent+ MINI AQUA 230v UK  POMPKA DO SROPLIN  Pompka Mini AQUA przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW, gdzie nie sprawdzą się dedykowane rozwiązania. Uniwersalne wykonanie oraz załączony zestaw
261,79 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA DO SROPLIN MAXI LIME ASPEN Urządzenie zaprojektowane do stosowania z dużym urządzeniami oraz w miejscach wilgotnych. Gdy trzeba, pompa kolanowa Maxi Lime zadziwia swoimi możliwościami. Pompę sprzedajemy także osobno.
364,23 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA DO SROPLIN    SILENT+  MINI LIME ASPEN Projektując pompę Silent+ Mini Lime, podeszliśmy do kwestii wyciszenia w sposób ogólnosystemowy, wyposażając ją w kilka różnych udoskonaleń, dzięki którym udało nam się stworzyć system prawdziwie cichy. Doskonałe rozwiązanie dla biur i sal konferencyjnych. Pompę sprzedajemy także osobno.
382,93 zł
Nowy
Obniżona cena
Na magaznie
MAX Hi-flow 1,7L POMPKA DO SROPLIN Najlepsza w swojej klasie pompka zbiornikowa Max Hi-Flow podtrzymuje tradycję Aspen Pumps w zakresie jakości i wysokiej wydajności pracy. Max Hi-Flow jest najcichszą i najbezpieczniejszą pompką w swojej klasie.
218,70 zł 273,37 zł -20%
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów