Pompy skroplin klimatyzacji  Jest 8 produktów.

na stronę
Nowy
Na magaznie
MINI ORANGE FP2212  POMPKA SROPLIN  Pompka Mini Orange przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW, gdzie nie sprawdzą się dedykowane rozwiązania. Uniwersalne wykonanie oraz załączony zestaw instalacyjny zapewniają dużą elastyczność zastosowania.
353,53 zł
Nowy
Na magaznie
Silent+ MINI AQUA 230v UK  POMPKA DO SROPLIN  Pompka Mini AQUA przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW, gdzie nie sprawdzą się dedykowane rozwiązania. Uniwersalne wykonanie oraz załączony zestaw
322,00 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA SKROPLIN Eckerle EE 600
254,00 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA SKROPLIN Eckerle EE 1000
272,00 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA DO SROPLIN MAXI LIME ASPEN Urządzenie zaprojektowane do stosowania z dużym urządzeniami oraz w miejscach wilgotnych. Gdy trzeba, pompa kolanowa Maxi Lime zadziwia swoimi możliwościami. Pompę sprzedajemy także osobno.
448,00 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA DO SROPLIN    SILENT+  MINI LIME ASPEN Projektując pompę Silent+ Mini Lime, podeszliśmy do kwestii wyciszenia w sposób ogólnosystemowy, wyposażając ją w kilka różnych udoskonaleń, dzięki którym udało nam się stworzyć system prawdziwie cichy. Doskonałe rozwiązanie dla biur i sal konferencyjnych. Pompę sprzedajemy także osobno.
471,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 8 elementów