Lista produktów producenta: Aspen

Nowy
Na magaznie
POMPKA DO SROPLIN MAXI LIME ASPEN Urządzenie zaprojektowane do stosowania z dużym urządzeniami oraz w miejscach wilgotnych. Gdy trzeba, pompa kolanowa Maxi Lime zadziwia swoimi możliwościami. Pompę sprzedajemy także osobno.
448,00 zł
Nowy
Obniżona cena
Na magaznie
MAX Hi-flow 1,7L POMPKA DO SROPLIN Najlepsza w swojej klasie pompka zbiornikowa Max Hi-Flow podtrzymuje tradycję Aspen Pumps w zakresie jakości i wysokiej wydajności pracy. Max Hi-Flow jest najcichszą i najbezpieczniejszą pompką w swojej klasie.
269,00 zł 336,25 zł -20%
Nowy
Na magaznie
Silent+ MINI AQUA 230v UK  POMPKA DO SROPLIN  Pompka Mini AQUA przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW, gdzie nie sprawdzą się dedykowane rozwiązania. Uniwersalne wykonanie oraz załączony zestaw
322,00 zł
Nowy
Na magaznie
Silent+ MINI ORANGE FP2212  POMPKA SROPLIN  Pompka Mini Orange przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW, gdzie nie sprawdzą się dedykowane rozwiązania. Uniwersalne wykonanie oraz załączony zestaw instalacyjny zapewniają dużą elastyczność zastosowania.
319,00 zł
Nowy
Na magaznie
POMPKA DO SROPLIN    SILENT+  MINI LIME ASPEN Projektując pompę Silent+ Mini Lime, podeszliśmy do kwestii wyciszenia w sposób ogólnosystemowy, wyposażając ją w kilka różnych udoskonaleń, dzięki którym udało nam się stworzyć system prawdziwie cichy. Doskonałe rozwiązanie dla biur i sal konferencyjnych. Pompę sprzedajemy także osobno.
471,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów