Nawiewnik SMAY Ø 315 NSDZ

Nawiewnik NSDZ Ø 315

Nowy produkt

Nawiewnik wirowy ze zmienną geometrią nawiewu
z ruchomymi kierownicami ustawianymi ręcznie
lub za pomocą siłownika elektrycznego.

10 Przedmioty

309,96 zł

-40%

516,60 zł brutto

Zapytaj o produkt

Nawiewnik NSDZ SMAY

Nawiewniki NSDZ są przeznaczone do zastosowań w instalacjach wentylacyjnych nisko- i średniocioenieniowych.
Pozwalają na uzyskanie nawiewu wirowego. Są szczególnie zalecane do pomieszczeń o wysokości od 3 do 12 metrów, gdzie grzanie
i chłodzenie jest realizowane instalacją wentylacyjną lub gdzie istotnym parametrem jest dokładne ustawienie prędkości końcowej powietrza nawiewanego do strefy przebywania ludzi.


Nawiewniki NSDZ są wyposażone w zintegrowany układ kierownic ustawiany ręcznie lub za pomocą siłownika. Korpus nawiewnika wykonany jest ze stali. Całość jest lakierowana proszkowo na kolor biały RAL9010.

Regulacja położenia kierownic

Regulacja ręczna R – regulacji dokonuje się poprzez ustawienie zespołu zintegrowanych ze sobą kierownic przy pomocy dźwigni znajdującej się po zewnętrznej stronie korpusu nawiewnika. Regulacja siłownikiem S – regulacji dokonuje się przy pomocy siłownika elektrycznego firmy Belimo pracującego w trybie nastawy ciągłej, zasilanego napięciem 24V AC/DC lub 230V AC. Możliwe jest ustawienie dowolnego położenia kierownic.


Sposób dystrybucji powietrza przy grzaniu lub chłodzeniu


Dla nawiewu powietrzem ciepłym (ogrzewanie) zaleca się ustawienie kierownic nawiewnika pod kątem maksymalnym 75 stopni. W przypadku nawiewu powietrzem chłodnym (chłodzenie) zaleca się ustawienie kierownic pod kątem minimalnym 20 stopni.

Montaż

Nawiewniki można montować do skrzynki rozprężnej lub przewodu wentylacyjnego za pomocą wkrętów f5 rozmieszczonych w podziałce nie większej niż co 125 mm. Na zamówienie nawiewnik może być wyposażony w przyłącze kołnierzowe co należy wyspecyfikować w zamówieniu.

Wymiary, powierzchnie czynne

Średnica Ø 315

Nawiewnik NSDZ Smay

Karta katalogowa Smay NSDZ

Pobierz (9.13M)

RelatedProducts