Lutownice / Zgrzewarki Transformatorowe  Jest 3 produktów.

Nowy
Na magaznie
Lutownica do twardego i miękkiego lutowania Lutownica typu UTL 9E jest uniwersalną i lekką lutownicą dużej mocy do twardego i miękkiego lutowania. Umożliwia lutowanie instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz gazowych. Jest mała i lekka więc nadaje się zarówno do napraw mobilnych u klienta jak i do intensywnej pracy warsztatowej.
1 835,11 zł netto 2 257,18 zł brutto
Nowy
Na magaznie
Lutownica do twardego i miękkiego lutowania Lutownica typu UTL 10E jest uniwersalną i lekką lutownicą dużej mocy do twardego i miękkiego lutowania. Umożliwia lutowanie instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz gazowych. Jest mała i lekka więc nadaje się zarówno do napraw mobilnych u klienta jak i do intensywnej pracy warsztatowej.
2 151,78 zł netto 2 646,69 zł brutto
Nowy
Na magaznie
Elektroda węglowa pomiedziowana fi 10mm 305mm do lutowania twardego i miękkiego Węglowe elektrody spawalnicze są stosowane do łukowego żłobienia i cięcia; usuwania starych spoin, obróbki wykończeniowej spoin; czyszczenia i naprawy odlewów z żeliwa i metali nieżelaznych; cięcia metali pod wodą, jak również mogą być stosowane do spawania stali i metali...
3,02 zł netto 3,71 zł brutto
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów